PROSTAR Trybuny Sportowe
TRYBUNYsportowe.pl
POLSKI PRODUCENT TRYBUN I SIEDZISK STADIONOWYCH
Pełna oferta PROSTAR na stronie www.prostar.pl

O FIRMIE

Realizowany zakres i typ działalności firma Prostar zapoczątkowała w połowie 1999 roku. We wstępnej fazie istnienia główny wysiłek został ukierunkowany na wdrażanie rozwiązań i prowadzenie produkcji krzeseł i foteli dla sal wykładowych, kinowych i teatralnych.

Przełomowym momentem w rozwoju naszej firmy był rok 2003, kiedy to rozpoczęliśmy proces powiększania oferowanego wachlarza produktów o pierwsze typy tworzywowych krzeseł dla obiektów sportowych, a w dalszej kolejności, pod koniec pierwszej dekady XXI w., o różne typy trybun, które stanowią znakomite uzupełnienie widowni boisk i hal sportowych.

Jak widać, firma nasza skupia się głównie na produkcji wyrobów będących elementami wyposażenia obiektów użyteczności publicznej, ze szczególnym ukierunkowaniem na produkcję krzeseł i konstrukcji metalowych, które w większości wykonywane są zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami klienta.

Zakres i typ prowadzonej przez firmę działalności, wymaga od naszej kadry dużej kreatywności i umiejętności technicznego przystosowywania produkowanych wyrobów do modernizowanych lub nowo powstających obiektów, zarówno pod względem estetyki ich wykonania, jak i umiejętności bieżącego opracowywania nowych rozwiązań oraz wprowadzania zmian konstrukcyjno – wymiarowych w wytwarzanych już produktach.

Wyroby nasze znalazły uznanie nie tylko na terenie Polski, ale są także dostarczane na rynki zagraniczne, między innymi do: Czech, Słowacji, Węgier, Rumunii, Litwy, Łotwy, Finlandii, Norwegii, Danii, Estonii, Rosji, Kazachstanu, Grecji, Niemiec, Holandii czy Kataru.

Na rodzimym rynku, posiadamy ugruntowaną pozycję rzetelnego i solidnego partnera, zarówno wśród współpracujących z nami biur projektowych, jak i firm budowlanych oraz wyposażeniowych. Wysoką pozycję osiągnęliśmy dzięki prawidłowemu wywiązywaniu się z podjętych zobowiązań i kontraktów. Odzwierciedleniem ponadprzeciętnych kompetencji naszego zespołu jest fakt przyznania firmie Prostar, na przestrzeni ostatnich kilku lat, szeregu nagród i wyróżnień.

Od początku naszej działalności wyprodukowaliśmy siedziska stadionowe w ilości przekraczającej 1.500.000 sztuk, wyposażając w nie ponad 10.000 różnorodnych obiektów użyteczności publicznej.

Dostarczyliśmy do naszych klientów już ponad 700 sztuk trybun
na blisko 60 000 miejsc siedzących.

Siedziska stadionowe naszej produkcji, ich zdjęcia i opisy, znajdą Państwo na stronie www.prostar.pl